Adh-Dhariyat — nastavi slušanje
-
37 Adh-Dhariyat 51:37 · Džuz 27
وَتَرَكْنَا فِيهَا آيَةً لِلَّذِينَ يَخَافُونَ الْعَذَابَ الْأَلِيمَ
WE TEREKNA FIHA ‘AJETEN LILLEDHINE JEHAFUNEL-’ADHABEL-’ELIME
i u njemu, za sve one koji se boje bolne patnje, znak ostavismo.
— Mehanović i u njemu za sve one koji se boje patnje neizdržive znak ostavismo.
— Korkut I ostavismo u njemu znak za one koji se plaše kazne bolne.
— Mlivo I u njoj smo ostavili znak za one koji se boje patnje nesnosne.
— AI prijevod